O nas

 

 

Firma Comes Consulting Wycena Nieruchomości - Mirosław Zych świadczy na najwyższym poziomie usługi z zakresu szacowania nieruchomości, które spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa oraz Standardy Zawodowe. Ponadto nasze opracowania charakteryzują się estetyką i czytelnością, a przede wszystkim starannością wykonania wymaganą dla tej specyfiki zawodu. Profesjonalizm oraz doświadczenie pracowników potwierdzają natomiast zdobyte do tej pory liczne certyfikaty międzynarodowe. Potencjał, perfekcjonizm, możliwości rozwoju to tylko niektóre cechy charakteryzujące naszych pracowników. Kadra działająca w naszej firmie posiada wysokie kompetencje: zawodowe, interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne, umiejętność planowania, dokładność, skrupulatność, sumienność oraz twórczość wykorzystania i rozwijania wiedzy, co zapewnia wysoką efektywność pracy. Odznaczamy się profesjonalną obsługą dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu. Wszystkie powyższe cechy gwarantują sukces na każdym etapie realizacji danego zlecenia.

 

Dotychczasowym Klientom - dziękujemy, nowych zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz Zespół

 

 

Mirosław Zych – nasz szef, przewodnik, mentor i niedościgniony Mistrz… 

Kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, kreatywny, o otwartym umyśle i wielkiej wyobraźni, posiadający umiejętność zachowania równowagi pomiędzy oczekiwaniami pracowników, a celami Firmy, głęboko zaangażowany we wszystko, co dzieje się wokół, czym zaraża swój Zespół. Jako, że nie od zawsze był „samcem Alfa”, rozumie i pamięta o Współpracownikach, albowiem sukcesu nie odniesie się, zapominając o jego głównych twórcach. Nie obawia się siły drzemiącej w swoich Pracownikach, przeciwnie - jest z niej zadowolony. Działa zgodnie z maksymą, którą Andrew Carnegie chciał mieć wyrytą na swoim nagrobku: „Tu spoczywa człowiek, który zdołał przyciągnąć do siebie ludzi lepszych niż on sam”. Pasjonat pracy osiągający w niej sukcesy, posiada wizję rozwoju Firmy i rozumie konieczność zmian, skuteczny, wytrwały i uparty w dążeniu do celu, odczuwa potrzebę uzupełniania wiedzy oraz rozszerzania swoich umiejętności. Krótko mówiąc SZEF (niemalże) IDEALNY! 

 

 

Tomasz Dobrzyniecki – Kierownik ds. Zarządzania Projektami – jest odpowiedzialny za projekty realizowane dla Klientów.

Człowiek Renesansu – zna się (prawie) na wszystkim i potrafi (prawie) wszystko ;)  Dzięki ogromnemu doświadczeniu zawodowemu zdobytemu w wielu firmach, Tomek posiada bogatą wiedzę ogólną, a wiedza ta wzbogacona jest w umiejętności praktyczne, co w połączeniu z asertywnością oraz indywidualnym podejściem pozwala Mu na wypracowanie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami Klientów oraz na osiągnięcie wysokiego poziomu Ich zadowolenia. Wysokie rezultaty swojej pracy osiąga dzięki otwartemu stylowi komunikowania się oraz zaangażowaniu i wielkiej motywacji do osiągania celów i brania za nie odpowiedzialności. Nadgodziny, praca w weekendy, udział w szkoleniach to dla Niego (jak wszyscy na co dzień zauważamy) ani chybi ogromna frajda, ponieważ … jest w pracy stale ;) 

Zawsze uśmiechnięty gawędziarz wnosi dobry nastrój do biura wraz z przekroczeniem jego progu. Wspaniały mąż, kochany tata Maćka i cierpliwy „głaskacz kociambra”, wielbiciel jazdy na dwóch kółkach (czterema również nie gardzi), zapalony i świetny fotografik (potrafi sfotografować nawet „wielkie nic”), podróżnik i … majster Klepka ;)

 

 

Iwo Zych – Kierownik ds. Zarządzania Projektami – odpowiedzialny za projekty realizowane dla Klientów 

Młody filozof (Jego wykształcenie wynika z pasji i uwielbienia tej dziedziny), który jednak postanowił związać się z naszą Firmą… Dyspozycyjny, rzetelny, uczciwy, pracowity, z doskonałą znajomością języka angielskiego i niemieckiego oraz umiejętnością obsługi komputera, wspiera nas już od czasów studenckich, wobec czego cechuje się dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Jest aktywny i sumienny, posiada umiejętność analitycznego myślenia oraz współpracy w zespole. Iwo ma świadomość, że dobry pracownik jest wizytówką Firmy, dlatego wykonuje swoje obowiązki z oddaniem, zaangażowaniem i dokładnością cechującą profesjonalistę.

Prócz filozofii ma jeszcze inną pasję – rysunek oraz malarstwo. Jego skromność nie pozwala na udekorowanie ścian naszego biura własnymi pracami, lecz wierzymy, że kiedyś popuści wodze talentu oraz fantazji i stworzy dzieło godne zawiśnięcia w głównej sali operacyjnej. Poza tym świetnie pływa, interesuje się poezją, więc gotuje poetycko i… posiada abstrakcyjne poczucie humoru ;)